Thad  Duvall

NAME: Thad Duvall

 

NICKNAME: Thaddy

 

SPORT/TEAM:

Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing

 

CITY, STATE YOU RESIDE IN:

Williamstown, West Virginia


BIRTHDAY:November 27, 1989


SPONSORS:

Eastern Panhandle Bicycles, POD Knee Braces, 100% Goggles

 

WHAT DO YOU LIKE TO DO WHEN YOU’RE NOT COMPETING?

Hunting, Fishing, and Cycling


YOUR FAVORITE ROCKSTAR FLAVOR?

Sugar free Original Rockstar



  • Nation: United States
  • Birthdate: 27-11-1989
  • Bike: FX350
  • Number: 989
  • Class: GNCC XC1/AMA National Enduro Series

Więcej info na poniższych platformach social

Rockstar Social Feed

2 days ago: Rockstar oficjalnie ogłasza początek wakacji 😎🌴☀ zobacz więcej

2 weeks ago: Oznacz ekipę, z którą będziesz świętować początek wakacji 😊 #partylikearockstar zobacz więcej

3 weeks ago: #partylikeaRockstar grill kit :) zobacz więcej

1 month ago: Polityka prywatności zobacz więcej

1 month ago: Zapowiada się dobry rok koncertowy ;) Jakie zespoły chcecie zobaczyć w tym roku? #partylikearockstar zobacz więcej

1 month ago: Rozpocznij sezon na streetball z Rockstarem i niech trójeczki wchodzą, aż miło! 💪 #partylikearockstar #streetstyle #streetbasket zobacz więcej